O Agencji

Agencja świadczy profesjonalne usługi detektywistyczno-wywiadowcze, dla osób indywidualnych, oraz dla przedsiębiorstw. Skuteczna strategia i staranność w działaniu, są dla Biura, kluczem do rozwiązania nawet najbardziej zawiłych zleceń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy przekazanie najbardziej rzetelnych i pewnych informacji dających możliwość podjęcia znaczących przez Klienta decyzji.

Dzięki współpracy z najlepszymi Radcami Prawnymi i licencjonowanymi detektywami zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie usług detektywistycznych i prawnych.

Naszą działalność cechuje pełna etyka w działaniu i lojalność wobec Klientów. Po wykonaniu zlecenia wystawiamy profesjonalne sprawozdanie, które może posłużyć jako materiał dowodowy w sądzie. Również działając w interesie Klienta, występujemy w charakterze świadków, w toczących się postępowaniach. Gwarantujemy zachowanie poufności i dyskrecji w prowadzonych operacjach.

Biuro posiada wpis so rejestru działalności detektywistycznej MSW nr RD-68-2014 oraz licencje detektywistyczną nr 0001588 wydaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.